BOSNA KOMPRED PORAZILA KASKADU

0

MNK Bosna Kompred slavio je u 3. kolu “Lige za opstanak” protiv MNK Kaskada iz Gračanice rezultatom 2:1.
Bosna Kompred
Na poluvrijeme se otišlo minimalnom prednošću od 2:1 za domaće, jedini gol u prvom poluvremenu postigao je Ahmed Brković u 16. minutu.

U 27. minutu prednost Bosne udvostručava Sadžid Fazlić.

Kaskada se u 34. minutu vraća u igru, prednost Bosne na 2:1 smanjio je Abdulah Hamidović, ali to je bilo sve u ovom susretu, kasnije se ispostavilo da je to bio i konačan rezultat ove utakmice.

Važna pobjeda za Bosnu Kompred, koja u narednom kolu gostuje kod Tanga, dok Kaskada gostuje kod Jošavke u Čelincu.

U drugoj utakmici 3. kola “Lige za opstanak”, gradski derbi u Čelincu je pripao KMF Čelinac.

MNK BOSNA KOMPRED – MNK KASKADA 2:1 (1:0)