Malonogometni klub Kaskada Gračanica ulazi u novu eru s promjenama u rukovodećoj strukturi. Na održanoj sjednici 20.juna 2026.godine Upravnog odbora kluba, za novog direktora MNK Kaskada zvanično je imenovan Amer Delić.

Riječ je o dobro poznatom imenu u gračaničkim sportskim krugovima. Delić je kao bivši igrač, ali i trener omladinskih kategorija, svojim radom, zalaganjem i posvećenošću već ostavio značajan trag u Kaskadi. Iz kluba ističu kako su uvjereni da će svoje bogato iskustvo i ogromnu ljubav prema klubu uspješno prenijeti i na novu, izuzetno odgovornu direktorsku funkciju, te su mu poželjeli puno sreće, uspjeha i vrhunskih rezultata u predstojećem radu.

Veliko hvala Mirzetu Topčagiću za 12 godina predanosti

Ova promjena označava i kraj jednog velikog i uspješnog poglavlja. Upravni odbor kluba iskoristio je ovu priliku da izrazi duboku zahvalnost dosadašnjem direktoru Mirzetu Topčagiću, koji je na ovoj poziciji proveo proteklih 12 godina.

“Njegova posvećenost, odgovornost i ljubav prema klubu ostavili su neizbrisiv trag u razvoju MNK Kaskada, te su u velikoj mjeri doprinijeli stabilnosti i napretku kluba u protekloj deceniji”, poručili su iz gračaničkog kluba.

Klub zadržava kontinuitet i iskustvo

Ono što posebno može radovati navijače i simpatizere Kaskade jeste činjenica da Topčagić ne odlazi iz kluba. On će i u narednom periodu nastaviti davati svoj doprinos, ali s nove pozicije — kao član Upravnog odbora.

Na ovaj način, MNK Kaskada Gračanica zadržava neophodan kontinuitet iskustva, stabilnosti i kvaliteta u svom radu, spajajući novu energiju Amera Delića sa dokazanim klupskim strukturama.

Share.
Exit mobile version